Міжнародна реколекційна спільнота “ПОДРУЖНІ ЗУСТРІЧІ”

 579913_327344560702264_1724779845_nКожного четверга, за винятком церковних свят які б припали в цей день, о 18:00 годині (17:00 – зимовий час) у Катехитичному центрі при Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ м. Івано-Франківськ, за адресою Майдан Шептицького, 22А (2-й поверх) відбувається зустріч християньких родин на спільну молитву в різних наміреннях (за родини, за дітей, за розлучених, за сиріт, за вдівців, за мир в державі і ін.) та читання і роз’яснення Святого Письма.  

 Запрошуються усі бажаючі християнські родини.

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

050 073 85 05 – о. Юрій Прилепський (духівник);

e-mail: podryzni.zystrichi.if@ukr.net

 

Про рух в програмі "Знаки часу". Випуск 120. Християнська родина – покликання в Церкві і світі"  див. ТУТ

 

Про рух ”Подружні зустрічі”.

"Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви
одному з найменших братів моїх цих,
те Мені ви вчинили".
Мат. 25, 40

"Подружжя – це добровільний
дар однієї особи іншій."
Мішель Кваст

Про спільноту Подружні зустрічі

Спільнота Подружні зустрічі – це один з напрямів душпастирської роботи Вселенської Церкви з родинами. Головною метою Міжнародного реколекційного руху Подружні зустрічі є піклування про єдність і тривалість подружжя згідно з вченням Церкви, через пошук шляхів, якими можна цього досягти.

Подружні зустрічі мають за мету поглиблення і поліпшення взаєморозуміння між чоловіком і дружиною, а також допомагають зрозуміти релігійну суть їхнього подружнього життя. Програма проведення таких зустрічей є унікальною.

Запропонована форма діалогу дозволяє чоловікові і дружині глибше пізнати одне одного, розв’язати конфлікти і вибачити образи. Завдяки цьому подружжя зміцнюється зсередини, а від міцності і єдності подругів у великій мірі залежать відносини батьків і дітей та стосунки з іншими людьми.

Діяльність спільноти Подружні зустрічі сприяє досягненню повноти християнського життя і досконалої любові, здійсненню покликання кожної людини до святості через Тайну Подружжя.

Засновниками спільноти Подружні зустрічі, як місцевого руху у Польщі, а згодом і міжнародного та мирянського руху у Церкві є Ірена і Єжи Гжибовський, хоча ініціатором перших зустрічей, що розпочались у травні 1977 року в населеному пункті Ласки недалеко від Варшави, був Станіслав Богушевський (Boguszewski Станіслав, пом. 1980), який прибув з Канади саме для того, щоб привезти цю добру ідею і започаткувати такі подружні зустрічі на Європейському континенті.

Міжнародна спільнота Подружні зустрічі об’єднує 42 осередки у 9 країнах Центральної та Східної Європи. До 2009 р., впродовж 30-ти років існування цього руху, відбулося майже 1500 реколекцій за участю 14000 подружніх пар.

В Україні цей рух започатковано у січні 1999 році у Києві на парохії Св. Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій Могилі. Відтоді створено осередки у Києві, Тернополі, Івано-Франківську, Львові. Вони долучають до реколекцій подружні пари з інших регіонів України.

15 січня 2009 році Статут Міжнародного руху Подружні зустрічі був затверджений Апостольською столицею.

Сотні подружніх пар в Україні досвідчили для себе особливе значення таких зустрічей.

Реколекційні зустрічі позитивно впливають на духовне відродження подруж та надають їм можливість зміцнювати свої стосунки.

Не загубитися у світі спокус, зберегти подружню любов та чистоту, передати християнські цінності своїм дітям і нашим ближнім можемо лише з Божою поміччю і спільними зусиллями.

Запрошуємо Вас взяти участь у зустірчах нашої спільноти.

Про рух "Подружні зустрічі" ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *