“Бог не вмер 2”

14019767

"Християнський кінотеатр", що діє у Катехитичному центрі біля Архикатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, УГКЦ м. Івано-Франківськ, за адресою: Майдан Шептицького, 22а, запрошує

8 вересня 2016 р. Б. о 19:00

після Божественної Літургії на перегляд фільму "Бог не вмер 2" (Драматичний фільм «Бог не помер 2» розповідає про життя головної героїні – Грейс, яка працює вчителем в одному вищому навчальному закладі. Жінка на своїх лекціях розповідає про віру в Бога і намагається інших переконати, що так потрібно робити. Однак у той самий час учні в цьому навчальному закладі отримували папірці з написами про те, що Бога не існує. Якщо студенти підписували такі папірці, то гарантовано отримували залік, до чого вони так сильно прагнули. Але залишалися і такі люди, які вірили в Бога, тому вони влаштовували різні мітинги, щоб проінформувати всіх людей.

Один з учнів розповів усім, що вчителька Грейс з фільму "Бог не вмер 2" на своїх уроках розповідала про віру в Бога. Саме з цієї причини її хотіли не тільки виключити зі школи, а й позбавити ліцензії викладача. Це справа навіть дійшла до суду, де жодна зі сторін не поступалася. Було видно, що таке протистояння могло призвести навіть до війни, якщо вчасно не вирішити цю проблему, яка виявилася в сучасному суспільстві. Тепер саме на плечі судді було покладено серйозне завдання: вислухати сторони, але і прийняти рішення, яке є правильним. Що саме скаже суддя в цій справі, можна побачити, якщо дивитися фільм онлайн).

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

ієрей Юрій Прилепський:

066 419 31 39; 067 344 35 23

диякон Ярослав Ілюк:

097 711 78 05