“НОБЛ”

"Християнський кінотеатр", що діє у Катехитичному центрі біля Архикатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, УГКЦ м. Івано-Франківськ, за адресою: Майдан Шептицького, 22а, запрошує:

18 травня 2017 р. Б. о 19:00

після Божественної Літургії на перегляд фільму "НОБЛ" (Доля суворо обійшлася з мешканкою Дубліна Христиною Нобл. У неї практично не було дитинства, так як мати померла ще в 1955 році, а батько багатодітної сім'ї був алкоголіком. Його днями не було вдома, і дівчинка, замість того, щоб ходити в школу, співала в пабах, а так же займалася пошуком їжі в сміттєвих баках. Незважаючи на важке життя, дівчинка відмовлялася переїжджати до притулку, щоб не розлучатися з братиками і сестричками. Христина мріяла стати відомою співачкою, і для цього у дівчинки були всі дані, проте крім відвідувачів пабів її ніхто не слухав. Одного разу батька все ж позбавили батьківських прав, і Христину відправили в притулок при монастирі, умови проживання в якому мало чим відрізнялися від тюремних. Волелюбна дівчина на деякий час змирилася зі своєю долею, але навряд у неї з'явилася можливість, Христина вирвалася на свободу.  Життя самотньої дівчини було далеке від ідеалу. Їй не було де жити, тому вона бродяжила, і в той же час влаштувалася на роботу, відкладаючи кожен цент на пам'ятник матері. Батько так і не отямився, а, зустрівшись з Христиною, забрав у неї останні гроші на спиртне. У всьому світі не було людини, яка могла б захистити дівчину, і одного разу вона стала жертвою групи гвалтівників. Народжену дитину хитрістю відібрали черниці, і Христина вже сумнівалася, що зможе жити як всі нормальним життям. Через роки, коли Христина все ж вийшла заміж і вже мала своїх дітей, вона одного разу побачила документальний фільм про В'єтнам, і з тих пір вже не могла спокійно спати. Жінка відчувала, що її покликання допомогти в'єтнамським сиротам, і коли її власні діти вже підросли і стали самостійними, Христина вирушила до В'єтнаму. У неї не було конкретного плану і якихось особливих грошових коштів, але на місці жінка вирішила привернути увагу нафтовидобувних компаній до проблеми в'єтнамських сиріт, щоб ремонтувати старі будівлі і влаштовувати в них притулки … ).

 

N.B. Після фільму відбудеться представлення проекту "Наставництво" Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ
 

За додатковою інформацією звертайтесь:

о. Юрій Прилепський:

066 419 31 39; 067 344 35 23

о. Ярослав Ілюк:

097 711 78 05