“Син Божий”

thumb

"Християнський кінотеатр", що діє у Катехитичному центрі біля Архикатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, УГКЦ м. Івано-Франківськ, за адресою: Майдан Шептицького, 22а, запрошує

4 квітня 2016 р. Б. о 19:00

після Божественної Літургії на перегляд фільму "Син Божий" (Біблійна епічна кінострічка Син Божий, вперше показана в 2014 році, розповість глядачам історію життя біблійного Ісуса Христа. Це далеко не перший і, звичайно ж, не останній фільм про цю особистості, бо людина не просто тягнеться до Бога, але і прагне докопатися до істини. Хоче дізнатися, ким же все-таки був цей унікальний чоловік, який назвав себе сином божим і прийняв жорстоке розп'яття на хресті для того, щоб врятувати душі заблудших на неправильну дорогу людей. У головній ролі драматичного фільму Син Божий знявся португальська актор Діого Моргано. Перш ніж фільм вийшов на кіноекрани США, його вже встигло подивитися і схвалити духівництво країни. Історія Нового Заповіту знята у вигляді окремо складених епізодів з міні-серіалу Біблія.

Фільм Син Божий (2014) повідає про життєвий шлях самого Ісуса Христа, від його народження до жорстокого розп'яття і нового відродження. Історія життя Месії отримала своє втілення з великим розмахом і ще більшою масштабністю. Вона веде початок від самого народження аж до самого розп'яття на дерев'яному хресті і його чудесного воскресіння. Історія настільки сильна, що надихає, підштовхує і напучує на рішучі дії. Фільм-епопея показує масштабні діяння, екзотичні місця, вражає глядачів чудовим музичним супроводом від Ханса Циммера і вражає візуальними ефектами. Варто подивитися фільм Божий син, щоб пережити всі життєві радості і перипетії разом з головними героями епопеї).

За додатковою інформацією звертайтесь:

ієрей Юрій Прилепський:

066 419 31 39; 067 344 35 23

диякон Ярослав Ілюк:

097 711 78 05.