“Страсті Христові”

1377122467_strastihristovy

"Християнський кінотеатр", що діє у Катехитичному центрі біля Архикатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, УГКЦ м. Івано-Франківськ, за адресою: Майдан Шептицького, 22а, запрошує

2 березня 2017 р. Б. о 18:00

на перегляд фільму "Страсті Христові" (Спроба детально відтворити останні дванадцять годин із життя Ісуса Христа. Дія починається в Гетсиманському саду, куди Ісус прийшов помолитися після Тайної Вечері. Ісус чинить опір спокусам, яким піддає Його сатана. Зраджений Юдою Іскаріотом, Ісус заарештований.

Його приводять назад до Єрусалиму, де ватажки фарисеїв звинувачують його в богохульстві, і суд над ним завершується смертним вироком. Ісуса приводять до прокуратора Юдеї Пилата, який вислуховує звинувачення, висунуті фарисеями. Зрозумівши, що мова йде про політичний конфлікт, Пилат передає справа царю Іроду.

Ірод відсилає Ісуса до Пилата, і той пропонує натовпу зробити вибір між Ісусом і розбійником Варравой. Натовп вибирає: свободу Варраві і смерть Ісусу. Ісуса передають римським солдатам і піддають бичуванню.

Спотвореного до невпізнання його знову приводять до Пилата, який показує його натовпі, ніби кажучи: "Хіба цього не досить?". Натовпу недостатньо. Пилат вмиває руки і наказує зробити так, як бажає натовп. Ісусу дають хрест і наказують пронести його по вулицях Єрусалиму до самої Голгофи.

На Голгофі Ісуса розпинають, і він проходить через останню спокусу: страх, що його Батько покинув його. Він долає цей страх, дивиться на свою матір Марію і вимовляє слова, які може зрозуміти до кінця тільки вона: "Звершилося" …).

За додатковою інформацією звертайтесь:

о. Юрій Прилепський:

066 419 31 39; 067 344 35 23

о. Ярослав Ілюк:

097 711 78 05.