10 пунктів брехні про аборти

185599-pЛівацька пропагандистська машина має правду ні за що. Будь-яка, навіть найабсурдніша брехня, приймається прогресистами і поширюється, аби лиш «сили революції» здобули ще один тріумф.

Як католики, ми знаємо, однак, що тільки правда має визвольну силу. Тому перерахуємо найбільш поширену брехню про аборт.

 

 

 

1. Плід не є людиною

Прихильники абортів представляють цю тезу як об’єктивну правду, тоді як сучасна наука говорить інше й погоджується у цьому питанні з позицією Католицької Церкви. Ми говоримо про людину з моменту злиття чоловічої та жіночої статевих клітин. Отже, вже зигота є людиною.

 

2. Чоловіки не можуть коментувати аборт

Ті, хто поширює такі тези, де‑факто стверджують, що «стать огидна», це люди нижчого ґатунку. Чоловіки можуть обговорювати податки, зовнішню політику й закони про ЗМІ, але вагітність — це вже ні. Чому? Важко сказати. Адже близько 50 % вагітних жінок носять під серцем чоловіка, а у кожної дитини є батько — теж чоловік.

 

3. Моє тіло — моє діло

Феміністки стверджують, що нове життя, яке розвивається в утробі жінки, це частина її тіла. Вони не зважають на той факт, що дитина має ДНК, яке відрізняється від ДНК матері, власну нервову систему й кінцівки. Дитина — це не мигдалини або апендикс, які насправді є «тілом і ділом» жінки.

 

4. Заборона абортів призведе до збільшення числа зґвалтувань

Можна почути, що ініціатива проти абортів є подарунком для ґвалтівників. За викривленою логікою феміністок, зґвалтовані жінки боятимуться повідомляти про злочин, тому що «будуть змушені народити дитину», якщо виявиться, що зґвалтування призвело до вагітності. Однак це може бути з точністю до навпаки: новий проект закону, розроблений Інститутом Ordo Iuris, надає жінкам, які завагітніли внаслідок зґвалтування, комплексну опіку. Тому може виявитися, що відсоток жінок, які заявлять про злочин, буде збільшуватися, а не зменшуватися. Аргумент, який феміністки розмістили на своїх прапорах, відноситься до маргінального явища. За даними офіційної статистики, за 2015 рік у Польщі зроблено один аборт через вагітність, зачатої внаслідок так званого забороненого діяння. А визначення цього злочину поширюється не тільки на зґвалтування, а й на інцест і сексуальні стосунки з неповнолітніми. Лицемірні феміністки приховують той факт, що аборт є травматичним досвідом для жінки, в разі зґвалтування уже жахливо випробуваної долею. Ліві активістки у відповідь на страждання пропонують черговий болісний досвід, ще одне зґвалтування жіночої душі, психіки й чутливості. Пропонують жінці співучасть у злочині позбавлення життя самої невинної істоти, якою є дитина, навіть якщо вона була зачата в найменш гідних умовах.

 

5. Захисники життя хочуть саджати у в’язницю за викидень

Ця величезна брехня є результатом не тільки злої волі, але й нездатності читати з розумінням (а може вони узагалі не читали проект «Стоп абортам»). Викидень унаслідок нещасного випадку, трагічних подій або хвороби не буде й не може бути покараний. Жоден із захисників життя про таке навіть не думав. Повторювана, як мантра, теза має на меті дискредитацію ініціаторів законної заборони абортивної бійні і зведення до абсурду розумних доводів пролайферів.

 

6. Заборона абортів б’є по жінках

Це аборт б’є по жінках. І по тих, ще не народжених! Більшість абортів стосується саме дівчаток. Яскравим прикладом цього є Китай, де внаслідок комуністичної політики однієї дитини батьки хочуть мати виключно сина. Дочка там означає аборт. З цієї також причини, десятки мільйонів китайців ніколи не створять сім’ю. Так закінчуються соціальні експерименти лівого спрямування!

 

7. Жінки будуть змушені вмирати

Громадянський проект законодавчої ініціативи «Стоп абортам» має на меті захист життя. Кожного. І матері також. Щодо жінок, які носять під серцем нове життя, в разі необхідності — згідно з положеннями проекту — будуть ужиті всі медичні заходи. Навіть із ризиком втратити дитину. З огляду на вибір порятунку матері й дитини належить рятувати матір, тому що її життя є гарантією життя дитини. Аборт не рятує, а вбиває. Умисне вбивство дитини ніколи не врятує його матір. Це не публіцистична теза, а позиція лікарів, які підписали Дублінську декларацію. Більш того, дослідники відзначають також, що в країнах, де дозволено аборти, рівень смертності матерів значно вищий, ніж у країнах, де забороняють убивство ненароджених дітей (навіть якщо в загальному у них більш низький рівень медичного обслуговування).

 

8. Аборт це прогрес, його забороняють тільки країни третього світу

Життя краще, ніж Польща, захищають — принаймні теоретично — країни Африки чи Південної Америки, але в цій групі не тільки Перу, Єгипет і Мадагаскар, але й розвинені в економічному плані країни. Заборона абортів діє, серед іншого, в Чилі й на Мальті, а аборт із причин євгеніки, який призводить до вбивства хворих дітей, є незаконним у багатій Японії, Аргентині, Сан-Марино, Ірландії та Ліхтенштейні. Альпійське князівство карає за вбивство ненародженої дитини.

 

9. Заборона абортів зробить неможливим пренатальні дослідження

Пренатальні дослідження, як і будь-які інші послуги, що надаються в галузі охорони здоров’я, мають сприяти поліпшенню здоров’я і рятуванню життів. У цьому разі йдеться про виявлення захворювань у дитини ще в утробі матері та початок лікування якомога швидше. Абортивне вбивство хворих дітей, яке є наслідком морального занепаду суспільства й недосконалого законодавства, має бути негайно припинене. Тоді пренатальні дослідження перестануть асоціюватися зі злочином (для якого вони бувають використані), а почнуть використовуватися для збереження життя і здоров’я.

 

10. Аборт звільняє жінок від чоловічого домінування

Що за нісенітниця! Сучасні феміністки, ймовірно, ніколи не чули про суфражисток. Активістки, які боролися за права жінок на рубежі XIX і XX століть (а отже, в той час, коли роль жінок була останньою), виступали проти абортів, тому що визнавали їх за ознаку домінування чоловіків!

Міхал Валах, Pch24.pl

Джерело: CREDO