5 КРОКІВ ЗРОБИТИ СТОСУНКИ В КАТОЛИЦЬКОМУ ПОДРУЖЖІ КРАЩИМИ

На зламі років багато людей звикли підбивати підсумки минулого року і робити постанови на наступний. Цей період – чудова нагода і для подружжя католиків роздумати над своїми відносинами і зробити кроки для того, щоб здійснити зміни на краще.

Ми пропонуємо 5 кроків, які допоможуть зробити католицький шлюб ще міцнішим.

1. Ходіть разом на Службу Божу… кожної неділі.

Кожен католик має обов’язок щонеділі брати участь в Службі Божій, а в шлюбі чоловік і дружина мають обов’язок підтримувати і збагачувати сакраментальне життя один одного. Вирішивши ходити разом на Службу Божу щотижня, ви, як подружжя, розділятимете ласки Євхаристії.

2. Моліться разом

В сучасному світі, з усією його метушнею і поспіхом, може здаватись дуже важко знайти час і можливість робити щось разом, як пара. Тим більше це стосується молитви. Але якщо візьмете собі за звичку виділити щодня хоча б 5 хвилин, щоб помолитись разом, то здивуєтесь як з часом ця звичка перестане бути тягарем, а ви навіть будете очікувати на цей час спільної молитви в радості. Ви можете молитись разом, дякуючи за всі дари, які вам дає Бог, за силу у важкі часи, за зріст вашої любові і терпеливості один до одного.

3. Моліться один за одного

Коли молишся, дуже легко зосередитись лише на своїх особистих потребах, і дуже просто забути помолитись за свого чоловіка/дружину. Цього року постанови собі щодня молитись за свого чоловіка/дружину.

4. Разом займайтесь благодійністю

Якщо вирішите виділити час на благодійну діяльність разом як пара, то ви не тільки зможете підтримати більшу частину потреб якоїсь організації чи спільноти, але й працюватимете над досягненням спільної мети разом з чоловіком/дружиною. Працювати разом в команді заради добра інших – це чудовий спосіб не лише допомогти комусь, але й ставати ближчими один до одного.

5. Вправляйтесь у терпеливості

В кожному подружжі є періоди, коли по-особливому випробовується наша терпеливість. Докладаючи зусиль для того, щоб визначити миті, коли ми втрачаємо терпеливість до чоловіка/дружини, а потім зробити все для того, щоб бути терпеливим, ви зможете уникнути багато непотрібного болю і незгоди.

Джерело: Католицький інформаційний оглядач

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *