Архиєпископ Аргентини: Не можна виправдати вбивство ненароджених дітей

1_0_792934«Церква, вірна місії Господа, не перестане ніколи проголошувати Євангеліє життя і відкинення, в дусі Євангелія та природного права, будь-яких спроб легально виправдати смерть. Будь-яку смерть, але особливо найбільш безневинних: ненароджених дітей». Таку заяву зробив аргентинський Архиєпископ Альфредо Орасіо Секка. Він також наголосив, що відкинення цих правил означатиме падіння в наївний і згубний спіритуалізм. Це було б також зреченням від євангельського послання, зверненого до всього суспільства.

Нагодою підняти питання про захист ненароджених було великоднє послання. Аргентинський єрарх нагадав у ньому, що кілька днів тому одна з парламентських груп знову подала до Національного конгресу проект закону про аборти під приводом захисту прав жінок. Архиєпископ Секка також згадав про інші загрози життю в Аргентині. Він наголосив, зокрема, на проблемі наркотиків, яка щораз більш драматично торкається молодих людей у цій країні, а також зростанні насильства і злочинності під виглядом здійснення самосуду.

Беручи до уваги весь спектр цих негативних явищ, єрарх замислюється, чи толеруючи їх можна одночасно звертатися до захисту прав людини. «Чи можемо ми, аргентинці, зміцнитися у переконанні – як це роблять деякі – що ми є піонерами у сфері захисту прав людини, якщо не дотримуємося найпростіших з них: права людини на життя, яке є святим, непорушним від зачаття до природного кінця», – риторично запитує Архиєпископ Секка. MCI

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *