Батьки святої Терені від Дитятка будуть проголошені святими

RV7512_ArticoloКанонізація Луї Мартіна та Марі-Зелі Мартін, батьків святої Терені від Дитятка Ісуса, призначена на 18 жовтня 2015 р., під час XIV Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів, що відбуватиметься у Ватикані від 4 до 25 жовтня 2015 року, а її темою є: «Покликання і місія сім’ї в Церкві та в сучасному світі».

Того ж дня будуть також проголошені святими італійський священик о. Вінченцо Ґроссі та іспанська черниця с. Марія від Непорочного Зачаття.

 

Луї та Марі-Зелі Мартін були проголошені блаженними 2008 року. Вони мали дев’ятеро дітей, але четверо з них померли в дитинстві, а всі п’ять дочок стали монахинями. Серед них – свята Тереня від Дитятка Ісуса, проголошена святою 1925 року, та с. Леоні, беатифікаційний процес якої розпочася у Франції у січні цього року.

До канізації батьків святої Терені від Дитятка Ісуса послужило визнання чудо видужання маленької Кармен Перес Понс, яка прийшла на світ 15 жовтня 2008 року в Валенсії, Іспанія, в день літургічного спогаду святої Терені. Вона народилась передчасно з багатьма ускладненнями, які загрожували її життю, серед яких крововилив у мозок. Її батьки молились, благаючи чуда за посередництвом Луї та Марі-Зелі Мартін і Господь вислухав їхні молитви.

Папа Франциск є великим почитателем святої Терені від Дитятка Ісуса, що є небесною покровителькою місій, а саме 18 жовтня, коли її батьки будуть проголошені святими, відзначається Всесвітній день місій. Свята Тереня писала  про своїх батьків: «Господь дав мені батька і матір, більше гідних неба, ніж землі. Я мала щастя належати до незрівнянних батьків та народитись на святїй землі».

Радіо Ватикан

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *