Батьки у Європі бойкотують уроки гендерної рівності

7f4b431d086f89c5dc726d9239b232efМіністр освіти Франції Вінсент Пейон погрожує санкціями батькам, які не бажають пускати своїх дітей до школи через запровадження уроків, на яких молодшим школярам розповідають, що вони не народжені хлопчиками та дівчатками, а можуть самі вибирати свою стать.

Тисячі батьків отримали СМС-повідомлення, які пропонують не відправляти дітей до школи 30 січня 2014 р. В повідомленні йшлося також про те, що від 1 вересня в дитячих садках почнуться уроки сексуальної освіти, «з практичними прикладами». У майже сотні початкових шкіл вчителі відзначили раптову неприсутність учнів.

Реакція з боку властей і адміністрацій шкіл була невідкладною. Міністр освіти закликав працівників освіти по всій країні викликати батьків, які бойкотують шкільні заняття, і нагадувати їм, що відвідування школи є обов’язковим. Цих батьків у пресі намагаються виставити обскурантистами, що залякані чутками. Насправді ж, за словами Вінсент Пейон, уроки будуть присвячені «рівності з усіх поглядів». Він закликав «усіх депутатів, без огляду на їхні політичні погляди, але хто вірний республіканським цінностям», не вірити чуткам. «Французька школи не поширює ідеологію гендеру, а тільки рівність у республіканському розумінні, рівність чоловіків і жінок», — підкреслив міністр.

Варто з цієї нагоди звернутися до брошури «Стандарти сексуального виховання у Європі» від Європейського регіонального бюро ВООЗ. Там, зокрема, сказано, що дітям 9-12 років потрібно надати інформацію про перший сексуальний досвід, гендерну орієнтацію, сексуальну поведінку молодих людей, любов, закоханість, задоволення, мастурбацію, оргазм, відмінності між гендерною ідентичністю і біологічною статтю.

Батьки у Європі б’ють на сполох, маючи цілком серйозні підстави. Більшість із тих, хто протестує проти нововведень ву французькій освіті, — прихильники Національного Фронту, католики-інтегристи і противники Євросоюзу.

Втім, це відбувається не у самій лише Франції. Так, у Німеччині близько 120 тис. осіб підписали петицію за скасування програми під назвою «Схвалення сексуальної різнорідності». Вона мала вступити в дію 2015 року в землі Баден-Вюртемберг. Ініціатором спротиву є вчитель однієї з середніх шкіл міста Нагольд, який тепер зазнає репресій: на нього донесли, нібито скоїв злочин, і взяли під нагляд. Уряд землі Баден-Вюртемберг визнав петицію батьків «гомофобною і трансфобною» і стверджує, що курсу свого не змінить. CREDO

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *