«Бережи свою дитину — ось справжня свобода!»

Вулицями Парижа пройшов у неділю 23 січня 2017 р. багатотисячний «Марш за життя» під гаслом «Бережи свою дитину — ось справжня свобода».

Демонстрація противників переривання вагітності, що мала виразні політичні акценти, відбулася за три місяці до президентських виборів. На неї прибули учасники з усієї Франції, а також із‑за кордону (з Німеччини, США, Італії та Іспанії). Вони тримали різнобарвні повітряні кульки і транспаранти з фотознімками ненароджених.

Протест був скерований, зокрема, проти останніх законодавчих ініціатив у французькому парламенті, які, на погляд демонстрантів, ускладнюють інтернетну діяльність противників абортів.

За даними поліції, кількість учасників січневого Маршу за життя сягала 10 тис., а за даними організаторів — близько 50 тис. осіб.

Один з організаторів, Жан-Марі Ле Мен, перед мікрофонами журналістів вимагав від кандидатів у президенти «політики у галузі охорони здоров’я, яка би боролася з абортами», а також «допомоги для вагітних жінок». Також він висловив протест проти «баналізування» операцій з переривання вагітності.


Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *