БІЛЬШІСТЬ ЖІНОК У США, ЩО РОБЛЯТЬ АБОРТИ, ВВАЖАЮТЬ СЕБЕ ХРИСТИЯНАМИ

15-1-696x451Християнки США вкладають близько 100 млн. доларів щорічно в індустрію абортів. Про це заявив президент Християнського центру піклування про породіль Care Net Роланд Уаррен на конференції «Євангелісти за життя», що пройшла в кінці січня у Вашингтоні.

Говорячи про «моральну співучасть» церкви у злочинах, скоєних «індустрією абортів», Роланд Уаррен закликав Церкви спочатку вирішити цю проблему в середовищі власних парафіян, а вже потім боротися зі світським суспільством.

Християнський центр піклування про породіль Care Net володіє найбільшою в США мережею центрів допомоги вагітним. Центр провів опитування, які показали, що чотири з десяти жінок відвідували церкву в той час, коли зробили свій перший аборт.

«І це ні скільки не заважало їм ходити до церкви не менше разу на місяць, – сказав Уаррен. – При цьому вони зробили аборт – і продовжували ходити, так ніби нічого не сталося. Наші опитування показують, що 65% жінок, які робили аборти, вважають себе католичками або протестантками».

«Давайте порахуємо, що таких жінок всього 200000, це цілком достовірна цифра. В середньому ціна аборту близько 500 дол., і це значить, що ці християнки вклали 100 млн. доларів в індустрію абортів. А тепер уявіть, що ці гроші пішли б на підтримку пологових центрів і акушерських пунктів. Ми ж віддаємо їх на аборти, проти яких самі і протестуємо від імені наших громад» – заявив Уаррен.

Джерело: Католицький інформаційний оглядач 

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *