БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ ПРИВІТАВ УКРАЇНСЬКІ РОДИНИ ІЗ НАРОДЖЕННЯМ СПАСИТЕЛЯ

Вітаю кожну українську сім’ю з таїнственним народженням Спасителя. Коли сідаємо разом до Святої вечері, то відчуваємо, що разом із нами за цим святковим столом перебуває Пресвята родина – Марія, Йосиф, новонароджене Дитятко Ісус. Тож радіймо, колядуймо, ділімося цієї радістю! Нехай сила надії, яку ми вже тримаємо в наших руках як новонародженого Спасителя, супроводжує всі дні життя.

Нехай лунає прадідівська коляда як благовість миру України для кожного вірного в усьому світі. Зичу благословенного Різдва, смачної куті, веселої коляди і щасливого Нового року!

Такими словами Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вітає українські родини із Різдвом ГНІХ на «Живому ТБ».

Див. привітання ТУТ

«Сьогодні ми святкуємо одне з величніших християнських свят – світлий празник Різдва, свято народження в людському тілі вічного Бога, – продовжує він у привітанні. – Святі Отці, учителі Церкви, щоб відкрити зміст Різдва, навчали, що в цій події поєднуються протилежності: вічний, незбагненний і недоступний Бог стає людиною. Не просто стає доступним, а стає близьким до кожного з нас».

Бо, за його словами, Він не просто доступний, а близький до кожного з нас. Новонароджений Ісус переймає на себе всі наші болі, страждання, радості, які в цьому новому році турбують наше серце. «Один раз народившись у Вифлеємі, у людському тілі, Ісус не скинув із себе людської природи», – підкреслює Глава Церкви, зазначаючи, що кожного року, коли святкуємо Різдво, то відкриваємо для себе Бога, присутнього в нашій сьогоднішній історичній хвилі.

Чому ми живемо в час війни? Який зміст наших страждань? «На ці питання ніхто не може дати вичерпної відповіді. На це відповідає новонароджений Спаситель у Різдві… Він каже нам сьогодні не боятися, бо Він є з нами аж до кінця віку», – навчає Блаженніший Святослав.

Глава Церкви закликає прийняти це Боже Дитя, що сьогодні Небесний Отець через руки Діви Марії передає Україні: «Радіймо Ним, бо в Ньому – відповіді на всі складні життєві питання. Він є нашим майбутнім і радістю, надією і сповненням усього того, чого бажає наше серце».

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *