ДЛЯ ФРАНКІВСЬКИХ СІМЕЙ ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ [ФОТО]

Щоби провести день в роздумах над своїм покликанням та ближче до Бога, на реколекції завітало 20 подружніх пар.

У суботу, 27 жовтня у Катехитичному центрі, що поряд з Архікатедральним собором Воскресіння Христового відбулися реколекції для сімейних пар.

Реколекції розпочалися із Божественної Літургії, де кожен міг приступити до тайни Покаяння.

Протягом дня відбувалися науки та молитва. Їх проводив реколектант – отець Віталій Храбатин.

"Якщо з боку поглянути на людей на вулиці, то вони здаються подібними до білки, що біжить у колесі. Всі кудись спішать або не відриваючи погляду сидять в телефоні чи планшеті. Справді кожен день одне і те ж саме. Як співалось в одній пісні: "Кожен день турботи: дім, сім’я, робота". І чим більше ми працюємо тим більше енергії затрачаємо, клопоти збільшуються і здається кінця і краю їм не має. Так мало часу залишається на себе, на своїх рідних…чоловік не має часу на дружину і навпаки, а разом вони не мають часу на Бога", – розповідає о. Юрій Прилепський, Голова комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії.

Подружні пари мали можливість трошки зупинитись, виділити  час на Бога та один на одного і просто побути разом в тиші молитви, слухання Слова Божого, спілкування один з одним.

Як повідомили організатори, подібні заходи будуть продовжуватися й надалі. Не виключено, що й в інших містах чи, скажімо, в гірській місцевості.

 

За матеріалами порталу Франківчани

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *