На фестиваль «Горицвіт» з’їхалась творча молодь Прикарпаття з особливими потребами

9 грудня 2015 р. Б. в івано-франківському кінотеатрі «Люм'єр» відбувся IX обласний фестиваль творчих робіт молоді з особливими потребами «Горицвіт».

«Сьогодні будучи тут разом з Вами, переглядаючи Ваші творчі роботи ми, усі тут присутні, дякуємо Богові за дар життя, за кожного з вас, а відтак дякуємо за ті таланти якими Він вас обдарував щоб ви творячи ту чи іншу річ змогли сьогодні з любові подарувати її нам, подарувати один одному, – сказав о. Юрій Прилепський – заступник голови Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, відкриваючи даний захід.

Участь у даному заході взяли біля 40 учасників віком від 18 до 35 років з різних куточків Прикарпаття

На заході представили роботи молоді з особливими потребами: вишиванки, вироби з дерева, бісеру, прикраси, вишиті картини, фотографії. Також молоді люди мали нагоду показати свої співочі таланти і майстерність читання віршів. Всі художні номери присутні на фестивалі сприймали з особливою теплотою та щирими оплесками.

Закінчився даний захід концертною програмою, яку презентували Тетяна та Софія Гладій та огляданням виставки робіт творчих дітей.

диякон Ярослав Ілюк  

IMG_9827_(1) IMG_9787_(1) IMG_9789_(1) IMG_9835 IMG_9849_(1) IMG_9824_(1)

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *