Форум Сімей 2017: Служіть своїм домом Господеві!

У неділю, 28 травня, у приміщенні академічного корпусу УКУ (по вул. Козельницька, 2а), у рамках святкування «Тижня родини» відбувся «Форум Сімей-2017».   Уже в четверте організаторами заходу є Комісія УГКЦ у справах родини спільно з прородинними рухами,  а саме  “Рух християнських сімей“;  “Рух Світло Життя- Домашня Церква”  “Подружні Зустрічі “,  і “Кана”.

Центральна тема цьогорічного форуму, який приурочений року соціального служіння -“Я та дім мій будемо служити Господеві”!

Форум мав на меті дати людям можливість поглянути на своє життя в сім’ї з іншого ракурсу, через призму Христа, забути про щоденні турботи і не лише відпочити, а й збагатити своє життя новим досвідом і практичними порадами.

 

Традиційно форум розпочався з Божественної Літургії, яку очолив голова комісії УГКЦ у справах родини отець-доктор Богдан Тимчишин.

З  вступним привітальним словом до всіх присутніх звернувся о-д-р Богдан Тимчишин.

У своєму виступі спікер Максим Бондаренко, висвітлюючи тему, «Сила служіння: Сім`я, Спільнота, Суспільство»,  прагнув донести аудиторії думку про те, що  служіння – далекозора інвестиція свого часу в майбутнє.

Після короткої перерви  кожен з учасників міг вибрати собі до вподоби цікаву та  актуальну тему для слухання та обговорення. Для учасників було підготовлено наступні теми: «Плідність людини, як дар і завдання» від спікера Олесі Куки ; «Здоров’я, як дар, який ми маємо берегти і примножувати» – від Оксани Лемішко;  «Сепарація і встановлення особистих кордонів, як запорука духовного здоров’я сім’ї» – від отця Тихона Кульбака, і «Сім’я 3:0 – як допомогти молодим людям створити щасливу сім’ю» від отця Ростислава Пендюка. Також сім`ї мали можливість дізнатись про  перший в Україні Перинатальний Хоспіс “Слід Життя” / Perinatal Hospice ‘Imprint of Life’, запрезентований його організаторами  с. Юстиною Голубець  та  Христиною Дубницькою.

В той час, коли батьки здобували нові знання та досвід,  діти мали нагоду розважатися з аніматорами.

Цьогорічний Форум мав свою особливість – кількість учасників разом з дітьми налічувала понад 600 осіб, які приїхали з різних куточків України: Дрогобича, Стрия, Жидачева, Миколаєва, Жовкви, Пустомит, Нововолинська, Івано-Франківська, Києва, Тернополя, Чорткова, Запоріжжя та ін..

Кожна родина отримала пам’ятку про участь в Форумі-2017. Натхненні та піднесені учасники ще довго не розходилися, обговорювали, спілкувалися, та вже почали чекати наступної зустрічі.

Фоторепортаж тут: Комісія УГКЦ у справах родини

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *