ФРАНКІВСЬКІ СІМ’Ї ПОБУВАЛИ НА ВІДКРИТІЙ ЛЕКЦІЇ В МУЗЕЇ МИСТЕЦТВ [ФОТО]

У неділю, 11 листопада, спільнота «Подружні зустрічі» що діє при парафії Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового взяли учать у відкритій лекції в музеї мистецтв Прикарпаття, яку прочитав о. Віталій Козінчук – доктор філософії за спеціальністю «Богослов’я», член Національної спілки художників України, провідний науковий співробітник Музею мистецтв Прикарпаття, декан гуманітарного факультету Івано-Франківського Богословського Університету.

Головна тема лекції стосувалася сакрального мистецтва. На його прикладі отець-доктор Віталій розповів про обожествлення людини в сучасному світі.

«Давнє «богослов’я в фарбі» дає сучасній людині зрозуміти куди їй рухатися у напрямку християнської досконалості. Кожна старовинна візантійська ікона крім функції молитовної, віропізнавальної мала ще й духовно-педагогічну. В цьому сенсі варто зацитувати слова патріарха Любомира Гузара: “Просімо в Господа, щоб допоміг нам подивитися на минувшинуочима віри і на основі віри будувати своє майбутнє…”», – сказав спікер.

Додамо, що спільнота «Подружні зустрічі» – це один з напрямів душпастирської роботи Вселенської Церкви з родинами. Головною метою Міжнародного реколекційного руху Подружні зустрічі є піклування про єдність і тривалість подружжя згідно з вченням Церкви, через пошук шляхів, якими можна цього досягти.

В Івано-Франківську спільнота зустрічаєтсья кожного четверга, за винятком церковних свят які б припали в цей день, о 18:00 годині (17:00 – зимовий час) у Катехитичному центрі при Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ м. Івано-Франківськ, за адресою Майдан Шептицького, 22А (2-й поверх).

Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *