Глава УГКЦ: «Я – за здорову емансипацію жінки»

Рівність статей – чоловіка і жінки – в Україні – це та мета, яку ми повинні перед собою ставити. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в ефірі «Живого телебачення» у програмі «Відкрита Церква» про роль жінки в Церкві та суспільстві. Співрозмовницею Глави УГКЦ була мати-героїня Галина Давидюк, членкиня ГО «Ділові українські жінки».

Предстоятель зауважив, що в Україні тема рівності чоловіків і жінок не повністю усвідомлена. Йдеться про рівність у гідності та правах між чоловіком і жінкою. Це щось, що належить до задуму Творця про жінку.

«Чоловік має своє покликання, жінка – своє. Але за гідністю та  правами вони є абсолютно рівні. І коли ми чуємо, що хтось через те, що є жінкою, отримує меншу платню, порівняно з чоловіком, який виконує ту саму роботу, це є абсолютна дискримінація і несправедливість», – вважає Глава Церкви.

«Я за здорову емансипацію жінки для того, щоб вона почувалася реалізованою», – підкреслив Блаженніший Святослав.

«Тому рівність статей в Україні – це та мета, яку ми повинні перед собою ставити. Я б дуже обережно говорив про гендерну рівність. Бо тут ми одразу починаємо вживати слово, яке впроваджує певну новітню ідеологію в наше життя», – додав Глава Церкви.

Департамент інформації УГКЦ,
фото: Іван Довганик

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *