ГО “ВАРТА РУХУ” ІНІЦІЮЄ СПІЛЬНЕ ПІДПИСАННЯ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЛЬВОВА ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ВИМОГОЮ ЗАБОРОНИТИ ПРОВЕДЕННЯ ЛГБТ-КВЕСТУ У ЛЬВОВІ

1928771_1506264146345449_8275857660479077329_nМіському голові м. Львова

п. Андрію Садовому

ВІДКРИТА ЗАЯВА

громадських об᾽єднань Львівщини щодо заборони проведення пішохідного ЛГБТ-квесту у місті Львові

Громадськість Львівщини глибоко обурена наміром проведення у Львові 19-20 березня Фестивалю рівності в межах якого заплановано пішохідний ЛГБТ-квест що буде здійснено під прикриттям задекларованих ідей рівності та свободи.

Знаковим є той факт що так званий «парад рівності», який пропагує свободу одностатевих відносин поруч з традиційними християнськими сімейними цінностями, заплановано провести у Перший тиждень Великого Посту за юліанським календарем та в часі тривання Великого Посту за григоріанським календарем, що явно ображає почуття віруючих християн.

Ми, представники громадських об᾽єднань Львівщини,  дотримуючись норм християнської моралі та сповідуючи традиційні для українського суспільства цінності, розцінюємо цей захід як безпрецедентну провокацію проти львів’ян, більшість з яких належить до монотеїстичних конфесій – греко-католиків, римо-католиків, православних, протестантів та юдеїв. Цілком очевидно, що цей захід викликає шквал обурення у львівській громаді і з великою ймовірністю призведе до масових порушень громадського порядку, що буде використано  зовнішніми, ворожими для України силами у своїй пропаганді.

З огляду на це, ми вимагаємо від міського голови Львова Андрія Садового та депутатського корпусу Львівської міської ради не допустити проведення так званого Фестивалю рівності Львів 2016, та ініціювати заборону його проведення у визначений чинним законодавством спосіб.

Католицький інформаційний оглядач

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *