Хто за право жінки на аборт, той є його співучасником

 

tn194Щодо голосів на підтримку дозволу позбавлятися небажаного плоду в другому триместрі вагітності о. Лукаш Кахновіч написав так: «Вітаю! Ти саме зробив аборт на другому триместрі, підтвердивши право жінки на вибір».

…А якщо віриш, ніби ця процедура не завдає дитині болю — продумай це ще раз.

Багато говориться про такий чи сякий підхід до абортів, про закон і т.д. Але при цьому мало говориться про те, чим загалом аборти є. Я знайшов опис доктора Ентоні Леватіно зі США, який здійснив близько 1200 абортів, перш ніж став їх рішучим противником. Прочитай цей опис і сам собі дай відповідь, чи те, що ти прочитав, підлягає дискусії… Можеш прочитати і вдруге, і замість мислення про ненароджену дитину постав подумки дорослу людину, якій хтось щось отаке робить. І як ти це назвеш? Ну, відважніше!

«Після належного розширення стінок шийки матки і видалення навколоплідної рідини, в якій плаває плід, береш до рук сталеві кліщі. Вони близько 30 см завдовжки і закінчуються 5‑сантиметровими гачками, всіяними рядом гострих зубців. Вони служать для того, щоби хапати й відривати м’які тканини. Аборти на другому триместрі роблять всліпу. Дитина може бути в будь-якому положенні і в будь-якому місці матки.

Отож сягаєш углиб і ловиш усе, що вдасться. Коли щось зловиш, хапаєш це щипцями і тягнеш з усіх сил. Справді сильно тягнеш. Як відчуєш, що щось усередині пускає — то назовні у твоїх щипцях з’являється повністю сформована ніжка, завдовжки приблизно 15 см. Тоді знову сягаєш кліщами всередину. Знову тягнеш з усіх сил. Витягаєш ручку подібної довжини. Сягаєш знову і знову… витягаєш хребет, кишківник, серце, легені.

Але найважча частина аборту в другому триместрі — це витягнути голівку дитини, яка в цьому віці вже розміру великої сливи і на цьому етапі вже вільно плаває в матці. Сягаєш по неї, всуваючи всередину кліщі повністю. Маєш певність, що вже зловив голівку, коли кліщі щось роздушують, а назовні випливає біла желеподібна маса. Це мозок дитини. Тепер уже можеш сягати по рештки черепа. Часто назовні виходить маленьке обличчя, яке дивиться на тебе скляними очками.

Якщо ти підтвердив «право жінки на вибір» аборту в другому триместрі — вітаю, ти щойно зробив аборт. Можеш перечитати цей текст заново.» CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *