Кардинал Ді Нардо: «ні» — Причастю для розлучених

CARDINAL-DI-NARDOКардинал Даніель Ді Нардо, делегат американського єпископату на жовтневий Синод про сім’ю, буде противитися допущенню до Причастя розлучених, які живуть у наступних зв’язках. 

 На його переконання, аргументи прихильників такого рішення вельми невиразні з теологічного погляду. Крім того, архиєпископ Х’юстонський переконаний, що на наступному Синоді про сім’ю в центрі уваги не перебуватимуть розлучені ані одностатеві зв’язки, але інші питання: наприклад, приготування до Таїнства Подружжя чи допомога молодим сім’ям. 

 Певні сумніви кардинал Ді Нардо має також і щодо реформи Римської курії. З її планами він ознайомився на нещодавньому консисторії. «Запропоновано поєднання дикастеріїв у великі конгрегації, але ніхто нам не пояснив, як це працюватиме», — сказав віце-голова американського єпископату. Також він проти прийняття мирян на керівні посади у Римській курії. Кардинал Ді Нардо підкреслює, що це неможливе, оскільки глави дикастеріїв виконують служіння Папи. 

 Натомість кардинал із задоволенням відгукнувся про справу впорядкування ватиканських фінансів. Однак він нагадав, що перевіркою проробленого стане допіру 2016 рік, коли всі ватиканські інституції вперше представлять уніфікований бюджет. CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *