КАТОЛИКИ АВСТРАЛІЇ ПРОТИ ВСИНОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ГОМОСЕКСУАЛІСТАМИ

Католицька Церква в Австралії виступила з різкою критикою місцевого уряду, який хоче дозволити гомосексуалістам усиновлювати дітей. У парламенті найближчим часом будуть голосувати щодо цього закону.

Серйозну заклопотаність викликає той факт, що не має бути жодних винятків із цього закону. Іншими словами, навіть католицькі центри будуть змушені бути посередниками в усиновленні дітей гомосексуальними парами.

Віра, яку сповідують, і спротив сумління, згідно з новим законом, не розглядатимуться як фактор, що дозволить не бути посередниками в таких усиновленнях. Навіть більше, за відмову дати дитину гомосексуалістам загрожуватиме конкретне покарання, санкціоноване новим законом.

Рішення уряду підтримує Англіканська Церква. Натомість міністр Австралії у справах рівності Мартін Фолі сказав, що пишається тим, що його країна «видаляє із закону про усиновлення явну дискримінацію», тому що, як він наголосив, «це любов визначає сім'ю, а не стать».

Однак митрополит Мельбурна Архиєпископ Деніс Харт назвав ці дії «нападом на свободу віросповідання і свободу совісті». Він сказав, що якщо законопроект пройде, то Католицька Церква закриє свої благодійні установи. 

Джерело: радіо Ватикан

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *