Конференція: “Бачення християнської родини в пастирських посланнях Праведного Митрополита Андея Шептицького” відбулась в с. Старий Лисець

DSCN247321 лютого 2016 р. Б., на запрошення о. Мар'яна Атамана – адміністратора парафії Собору Пресвятої Богородиці та духівника спільноти "Домашня Церква" у Івано-Франківській Архиєпархії УГКЦ, відбулась конференція Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ на тему: "Бачення християнської родини в пастирських посланнях Праведного Митрополита Андея Шептицького" в с. Старий Лисець, Лисецького пропресвітеріату, Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

На початку зустрічі з привітальним словом до усіх присутніх звернувся ієрей Юрій Прилепський – заступник голови Комісії у справах родини, що був модератором цього заходу, корокто представивши гостей-доповідачів та оглядово передавши суть даної конференції по її темі. Після вступного та привітального слова всі присутні переглянули фільм про життя та діяльність Праведного Митрополита. Відтак ієрей Василь Чорній – голова Комісії у справах родини, роздумував над темою: "Патріотичне виховання в родині через призму творів Митрополита Андрея". Цікавим для слухачів став виступ подружжя Олега та Світлани Карпових – аніматорів Івано-Франківського осередку Міжнародного реколекційного руху «Подружні зустрічі», які розкрили суть Пастирських посланнь Митрополита Андрея: "Християнська родина" та "О супружестві і родині", датоване 1902 р. Б. 

Закінчилась зустріч молитвою Праведного Митрополита Андрея Шептицького за християнську родину. 

диякон Ярослав Ілюк

DSCN2466DSCN2458DSCN2465

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *