МИТРОПОЛИТ ВОЛОДИМИР ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ДУШПАСТИРЯМИ КАЛУСЬКОГО ДЕКАНАТУ

У п’ятницю, 8 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, спільно з працівниками Архієпархіального управління провели робочу зустріч з душпастирями Калуського протопресвітеріату.

Після спільної молитви з вітальним словом до присутніх звернувся Митрополит Володимир. Владика подякував за участь у засіданні, наголошуючи на тому, що мета даних зустрічей – налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Курією Архієпархії.

Опісля Владика Володимир звертаючись до присутніх акцентував увагу на особливій важливості сумлінного виконання своїх душпастирських обов'язків. "Дорогі отці, найперше хочу закликати вас, служачи своїм вірним, хай з любов'ю все робиться в вас, як заохочує святий апостол Павло", – Митрополит Володимир.

Згодом прот. Степан Балагура – Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії, представив основні напрямні для протопресвітеріату, за якими слід рухатись протягом ближчого року, що стосуються адміністрування на парафіях. 

Далі Синкел у справах духовенства та священичих родин митрпрот. Олег Каськів наголосив на реалізації «Стратегії розвитку УГКЦ 2020 року», особливо на втіленні рішень Архієпархіального Собору та резолюцій VI сесії Патріаршого Собору, що відноситься до парафіяльного рівня, а також закликав кожного священика до ревної праці для спасіння повірених йому душ.

В свою чергу о. Юрій Прилепський – Голова комісії у справах родини, анонсував про прощу родин до чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос, яка відбудеться 23 червня (детальніша інформація на сайті комісії у справах родини). Також ієрей представив звіт діяльності комісії у справах родини та тематичний план парафіяльних зустрічей з особами, які живуть в цивільному або громадянському зв'язку розроблений однойменною комісією.

На завершення слово мав Віце-економ о. Віталій Максимів. Він розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент та зокрема стосуються Калуського протопресвітеріату.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *