НА ЗУСТРІЧІ МИТРОПОЛИТА ВОЛОДИМИРА З СІМ’ЯМИ ЗАГИБЛИХ В АТО ВЗЯВ УЧАСТЬ ПСИХОЛОГ З КОМІСІЇ У СПРАВАХ РОДИНИ

015-1В цей день всі спільно об’єдналися в молитві до Господа за упокій Героїв України, які поклали своє життя за мирне небо та незалежність нашої держави. Зустріч розпочалась з Архієрейської Божественної Літургії в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що в селі Крихівці, а потім продовжилась в приміщенні БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», повідомив о. Ярослав Рохман.


Українська Греко–Католицька Церква завжди перебуває зі своїми вірними: священики молитовно підтримували учасників Майдану, військові капелани УГКЦ перебувають в АТО, а також в госпіталях для духовної наснаги поранених. Великої уваги потребують родини – вдови, батьки, матері, діти… В посланні ап. Якова читаємо, що «чисте і непорочне благочестя перед Богом і Отцем є те, щоб доглядати сиріт та вдів у їх скорботах» (Яков.1, 27).
Відчуваючи потребу Комісія душпастирства охорони здоров’я (голова о. Руслан П’яста) спільно з БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ", Рухом «За тверезість життя» (голова о. Ярослав Рохман), Комісією у справах родини (голова о. Василь Чорній) і Центром психологічної допомоги АТО (п. Наталія Чаплинська) організували першу зустріч для знайомства.015-2

Спільне горе об’єднало дружин та їхніх дітей 6 загиблих бійців:
 Шемегінського Михайла, Безпалька Петра, Білоуса Андрія, Андріюк Андрія, Лисенчука Володимира, Семанюка Василя. Розділити біль втрати та підтримати у ситуації, що склалася, допомагали о. Володимир Вінтонів та о. Ярослав Рохман. Для дітей були також організована різноманітна програма: майстер-класи з плетіння бісером очолила п. Марія Турчин, з найменшими дітками працювали волонтери–психологи. А під кінець зустрічі до усіх завітав з подарунками Святий Миколай.

ПРЕС-СЛУЖБА АРХІЄПАРХІЇ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *