Нардепи від коаліції ініціюватимуть законопроект щодо заборони абортів – І.Мосійчук

bf69067a3dc315dcc5fd4eb3944cb7f1e5c12e2bНаступного пленарного тижня представники всіх фракцій коаліцій ініціюватимуть у Верховній Раді законопроект щодо заборони абортів в Україні. Про це у коментарі УНН заявив народний депутат від “Радикальної партії” Ігор Мосійчук.

На думку нардепа, перервана вагітності стоїть в одному ряду із сексуальними відхиленнями, тому він буде ініціювати зміни у Кримінальний Кодекс щодо посилення відповідальності за перервану вагітність.

Крім того, на думку нардепа, це покращить демографічну ситуацію в Україні.

“Буду ініціювати внесення змін до Кримінального Кодексу щодо відповідальності за пропаганду сексуальних збочень, тому що це в одному ряду із абортами стоїть і по гріху і по впливу на народжуваність — на демографічну ситуацію. В контексті цього обов’язково буде наступного пленарного тижня ініційований подібний законопроект представниками абсолютно всіх фракцій коаліції”, — наголосив він.

І.Мосійчук додав, що він є прихильником заборони абортів, крім випадків, коли народження дитини загрожує здоров’ю матері.

“Я віруюча людина, тому я підтримаю позицію церкви стосовно заборони абортів, крім випадків, коли вони необхідні із медичної точки зору, коли вони загрожують матері. Я прихильник заборони абортів. Це великий гріх”, — пояснив І.Мосійчук.

Нагадаємо, що це буде не перша спроба внести на розгляд законопроект про заборону абортів в Україні. У 2012 році заборонити штучне переривання вагітності намагався Андрій Шкіль, після нього це питання піднімали представники партії "Свобода" у парламенті попереднього скликання. MCI

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *