Наступна Всесвітня зустріч сімей відбудеться у Римі

«З великою радістю звіщаю тепер усьому світові про те, що Святіший Отець постановив, що наступна Всесвітня зустріч сімей відбудеться в Римі 2021 року, в 5-ту річницю Amoris Laetitia», – цими словами кардинал Кевін Фарелл, Префект Дикастерії в справам мирян, сім’ї та захисту життя, оголосив про місце проведення наступної зустрічі.

Промовляючи наприкінці Святої Меси, яку Папа очолив з нагоди завершення ІХ Всесвітньої зустрічі сімей, кардинал Фарелл коротко підбив підсумки кількаденних роздумів про «чудовий дар подружжя та сім’ї», складаючи за нього подяку Богові. За його словами, родини, що брали участь в зустрічі, повернуться додому із ще більшим усвідомленням свого покликання всередині Церкви.

Префект Дикастерії в справам мирян, сім’ї та захисту життя також попросив Святішого Отця поблагословити присутні сім’ї та від їхнього імені запевнив, що вони молитимуться за нього.

Оскільки це була остання прилюдна зустріч в рамках 24-ї Апостольської подорожі, Папа Франциск також звернувся із прощальними словами. Він подякував всім, хто різними способами причинився до організації його візиту та ІХ Всесвітньої зустрічі сімей, зарезервувавши особливе «дякую» для тих, які супроводжували їх молитвою, висловивши впевненість у тому, що «успіх цієї зустрічі слід завдячувати» саме їхній молитві.

Після Святої Меси в монастирі сестер домініканок Глава Католицької Церкви матиме приватну зустріч з єпископатом, після чого від’їде до аеропорту та відлетить до Риму.

Vatican news

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *