Наталі Портман розповіла, що контрацепція призводить до депресії

Наталі-Портман-700x466Відома акторка розповіла, що у студентські роки хворіла на тяжку депресію, яку викликали контрацептивні таблетки. Хоча медицина вдосконалює пігулки, проте останні випадки смертей та масові відшкодування на суму близько мільярда доларів викликають сумніви. 

 Голлівудська акторка Наталі Портман виступила перед студентами Гарварду, університету, який сама закінчила. Під час своєї промови Портман згадала перші роки в університеті, назвавши їх повними найчорніших хвилин. У 19 років Наталі пережила перше розчарування у коханні, на яке наклалася депресія, викликана контрацептивами. Сьогодні саме ці пігулки, які вона вживала, вже вилучені з ужитку. 

 Досвід акторки підтверджують чисельні розповіді жінок, що використовують гормональну контрацепцію. Крім психологічних наслідків вони ще загрожують фізичному здоров’ю. Управління продовольства і медикаментів, УПМ (Food and Drug Administration, FDA) дослідило у 2011 році так звані «low-dose contraceptives» (таблетки з меншим вмістом синтетичного естрогену). Дослідження показали, що практично кожен вид контрацептивних пігулок викликає ризик тромбозів, що може призвести до інфарктів, інсультів і в результаті — до смерті. 

 Популярний аргумент, що сучасні гормональні терапії набагато досконаліші, ніж колись, не витримує критики, якщо звернути увагу на звіти УПМ та інші дослідження. Жінки, що використовують гормональні контрацептиви, частіше хворіють на глаукому, також у них падає рівень коензиму Q10, вітаміну Е та антиоксидантів. 

 У 2013 році в Канаді 23 жінки померли через контрацептиви фірми Bayer. У США жінки подали понад 7 тис. позовів на фармацевтичний концерн, який виплатив їм відшкодування у розмірі близько мільярда доларів.

Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *