Національний тиждень сім’ї в Бразилії

RV8706_ArticoloПід гаслом «Любов – це наша місія. Сім’я повна життя», що є також і основною ідеєю VІІІ Всесвітньої зустрічі сімей, що у вересні  відбудеться у Філадельфії (США), в Бразилії проходить черговий  Національний тиждень сім’ї. Він триває від 9 до 16 серпня 2015 р. Вибір 9-го серпня на початок Тижня сім’ї не є випадковим, бо того дня в Бразилії відзначався День батьків.

Національний тиждень сім’ї був започаткований 1992 року, як вияв дбання Церкви про родину, яка потребує особливої уваги в сучасному суспільстві, що зазнає швидких і значних змін, як із соціальної, так і з культурної точки зору. Захід організовують відповідні комісії Бразилійської Єпископської Конференції.

«Тиждень сім’ї – це подія, яка зростає з року на рік, – сказав єпископ Жоао Боско Барбоза, президент Комісії за життя та сім’ю в складі Бразилійської Єпископської Конференції. – Цей тиждень проходить у серпні, що у Бразилії є місяцем, присвяченим покликанням. Цього року Тиждень сім’ї проходить як приготування до Всесвітньої зустрічі сімей».

Національна Конференція Бразилійських Єпископів видала посібник під назвою: «Година сім’ї 2015», який подає відповідний матеріал для проведення богослужень, спільних та сімейних молитов, пропонує роздумування, призначені для різних вікових категорій та урочистостей з нагоди особливих днів, таких як День батьків, День матері, батька, бабусі й дідуся чи річниці шлюбу.

Джерело: Радіо Ватикан

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *