ОСТАННІМ ПОЛЕМ БИТВИ МІЖ ГОСПОДОМ І САТАНОЮ Є ЖИТТЯ ТА СІМ’Я

o.-teodor-macapula-vs27 червня споруда Білого дому в США була освітлена різними кольорами на честь узаконення одностатевих шлюбів у всіх штатах США. Таке рішення ухвалив Верховний суд країни. Президент Барак Обама назвав це великою перемогою.

Я не полінувався «погуглити» і легко найшов старе цікаве інтерв’ю кардинала Карла Каффарри (Carlo Caffara), яке він дав ще 16 лютого 2008 року для журналу «Голос отця Піо» . Частинку його перекладаю з італійської.

Запитання журналістки (Маря Пія Піккафуоко)

«Є одне пророцтво сестри Люсії дос Сантос, однієї із свідків явлінь Богородиці у Фатімі, котрої 13 лютого почався процес беатифікації, яка стосується «останньої битви між Господом і царства сатани». І полем бою є сім'я. Життя і сім'я. Не кожен знає, що Ви були тим, якому папа Іван Павло II доручив спроектувати і заснувати Папський Інститут Студій про шлюб та сім'ю, який сьогодні носить його ім'я (кард. Каффарра є його почесним професором)».

Відповідь Кардинала

«Так. На початку цієї роботи, дорученої мені Слугою Божим Іваном Павлом II, я написав сестрі Люсії з Фатіми, через одного єпископа, тому що це не можна було зробити безпосредньо. Несподівано, адже я не очікував відповіді, тому що просто просив про молитву, я отримав за кілька днів довгого листа написаного від руки – тепер він в архівах інституту – в якому написано: остання битва між Господом і царством сатани будуть сім'я і шлюб. Не бійтеся, – додала вона –  так що кожен, хто працюватиме для святості шлюбу і сім'ї завжди будуть атакуватися і штурмуватися всіма способами, тому що це вирішальний момент.

Потім вона завершила: але Богородиця вже розчавила йому голову. Ще говорячи з папою Іваном Павлом II, я зауважував, що це основний стержень, колона сотвореного, на якому базується вся істина стосунків між чоловіком і жінкою і між поколіннями. Якщо торкнутися колони, руйнується ввесь будинок, а тепер ми це бачимо, тому що ми знаємо що відбувається в даний момент».

Ось так і вчитуємося у знаки часу.

о. Теодор Мацапула, ВС
настоятель Згромадження Воплоченого Слова
 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *