Папі листа з проханням підтримати одружених

Група інтелектуалів та професорів як католиків, так й інших християнських конфесій з усього світу надіслали лист Папі Франциску з подякою за майбутній Синод Єпископів на тему сім’ї. Вони переконані, що цей Синод — це «можливість донести вічні істини про шлюб». Серед тих, хто підписав лист є італійський єпископ Ренцо Бонетті, іспанський професор Рафаель Наварро-Вальс та викладач Джорджтаунського університету, що в Північній Америці — Томас Фар. 

 У листі аналізуються деякі виклики, з якими сім’ї зустрічаються сьогодні. «Спільне проживання неодружених», а також так зване «безвинне розлучення» — найактуальніші проблеми, які порушуються в листі. Крім цього брак підтримки міцного шлюбу визначають як «ціну порнографії». 

 Проте у листі подаються не лише проблеми, але й способи їх подолати. Це спонукає Генеральну асамблею єпископів шукати сміливі способи євангелізації одружених пар. Деякі з них включають будування «невеликих спільнот одружених осіб, які будуть підтримувати один одного», навчання священиків «прямо проповідувати про духовну й соціальну цінність шлюбу» й протистояти «будь-яким змінам у законах, які намагатимуться ослаблювати шлюб, як союз між одним чоловіком і однією жінкою». 

За матеріалами:  Rome Reports 

CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *