ПАПСЬКА РАДА В СПРАВАХ СІМ’Ї ПРИГОТУВАЛА ПРОГРАМУ ПОЧУТТЄВО-СТАТЕВОГО ВИХОВАННЯ

rv17873_articoloЗ нагоди Всесвітнього Дня Молоді Папська Рада в справах сім’ї представляє проект почуттєво-статевого виховання підлітків та молоді. Презентації проекту, що має назву «Місце зустрічі. Пригода любові», 26 та 27 липня 2016 р. відбуваються у Кракові різними мовами.

Опрацьований у співпраці з експертами Іспанської Єпископської Конференції, запропонований курс має на меті цілісне виховання молоді, в рамках якого почуттєвий та сексуальний вимір гармонійно розвивається шляхом поступово дозріваючих виборів та кроків.

Від 22 липня в мережі інтернет безкоштовно доступні матеріали п’ятьма мовами (італійською, англійською, іспанською, французькою та португальською), які пропонують цілісне представлення всього проекту, присвячене вихователям, та серію таблиць, призначених для вихователів та підлітків, розподілену відповідно до шести тем. Програму доповнюють мультимедійні матеріали, доступні на каналі Папської Ради в справах сім’ї в Youtube.

Монсеньйор Карлос Сімон Васкес, заступник Секретаря згаданого ватиканського відомства, пояснив, що цей проект «вписується в логіку, запропоновану Папою Франциском, згідно з якою статеве виховання повинно бути включене у ширші рамки виховання до любові та взаємного дарування себе». Про це читаємо у 280 пункті Апостольського Напоумлення «Радість любові». Священик додає, що праця над проектом триває, а тому ті, хто забажає випробувати та застосувати його, можуть також причинитися до його збагачення та розвитку.

Джерело: Католицький інформаційний оглядач

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *