«PLANNED PARENTHOOD» І МИ

planned-parenthood1Минулого тижня бізнес-імперія «Planned Parenthood», яка володіє великою мережею абортивних клінік на усій території США, зазнала кілька чергових потужних ударів: державне розслідування щодо її діяльності у штаті Флорида виявило серйозні порушення у її роботі, з’явилося нове відео, яке також підтверджує існування серйозних порушень закону, і до всього християнські кола США повели доволі потужну інформаційну протиабортну кампанію.

До речі, «Planned Parenthood» – перекладається як плановане батьківство, планування сім’ї й офіційно дбає про репродуктивне здоров’я. Але зло, як годиться, – ховається за гарними масками.

До хоча б часткової перемоги, принаймні так виглядає, ще далеко – Білий дім горою став за вбивць ненароджених дітей, не вбачаючи у діях «Planned Parenthood» нічого протизаконного.

Зараз проабортне лобі виглядає розгубленим і безпомічним, але мине трохи часу і воно вдасться до атак проти своїх викривачів. Адже в питанні «Planned Parenthood» замішані великі гроші, які ця монструозна організація отримує з держбюджету США, а якщо вона ще й на додаток торгує «фетальними тканинами» – тілами абортованих дітей, то йдеться про немалі гроші, яких просто так, без бою, ніхто зрікатися не хоче. А на додаток удар по «Planned Parenthood» – це також удар і по американській, і не тільки, ліберальній та лівій політичній опції. Бо якщо американському проабортному лобі не вдасться загасити цей конфлікт, він може стати реальною битвою велетнів – не тільки тих, хто за смерть, і тих, хто за життя, але багато ширшою і потужнішою, щоправда, без гармат, танків, авіації та ракет.

В Україні протиабортні сили можуть тільки мріяти про таку дискусію, яка розгорілася в США. Адже буцімто християнське та консервативне українське суспільство у широкому загалі сприймає аборти як щось нормальне й належне. Й очікувати, що ця ситуація зміниться на краще сама собою, не доводиться. Очікувати, що в Україні хтось візьметься серйозно за антиабортну кампанію також не реально. Таких сил, на теє виглядає, просто нема.

о. Орест-Дмитро Вільчинський

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *