Понад 5 тисяч людей пройшли у Хмельницькому маршем на підтримку сім’ї Джерело: CREDO

DSC_2459У Хмельницькому 15 травня відбувся Марш на підтримку сім’ї «Чоловіком та жінкою створив їх». Мешканці міста цілими родинами прийшли продемонструвати важливість та значення сімейних цінностей.

Хода розпочалася від римо-католицького храму Христа Царя.

Настоятель парафії о. Анатолій Білоус розповів CREDO, що це була спільна акція всіх християнських конфесій Хмельницького.

«Ми почали захід на підтримку сім’ї від Святої Меси. Всі учасники зібралися в храмі і довкола нього. До участі в ході було запрошено представників усіх конфесій, тому що це було спільною акцією католиків, православних та представників різних протестантських церков, і всі спільно вирушили з піснями, з духовим оркестром, котрий прибув з Мурафи разом з отцем прелатом Йосипом Свидницьким.

У нас заздалегідь була приготована символіка цього дня — транспаранти та плакати, а також футболки з тематичними написами, пов’язані із родиною та життям. Хода розтягнулася на досить велику відстань, бо у ній взяло участь понад п’ять тисяч осіб. До нас долучалися навіть перехожі, які прочитавши плакати і розпитавши учасників, також захотіли взяти участь у ході.

Друга частина Маршу відбулася біля кінотеатру Шевченка, там також була спільна молитва із представниками всіх конфесій. Також були представники від організацій, що займаються дітьми та молоддю, багато людей свідчили своїм прикладом на користь родини. Проводилися конкурси для дітей. Наприклад конкурс малюнку “Сім’я очима дитини”, крім того, кожна парафія і Церква мала свій намет, де можна було послухати про те, як у них працюють із сім’ями, що роблять, які ініціативи впроваджують. Були дві конференції. Одна про те, що сім’я — це задум Творця, а друга — про гідність людини від зачаття і до природньої смерті, а гідність цю найкраще захищає сім’я.

На Марші був присутній єпископ Леон Дубравський, а також представники міської та обласної влади. Також до нас приєдналися представники велоруху нашого міста, які перед тим влаштували велопробіг на підтримку сім’ї, а тоді приєдналися до нас».

Своїми враженнями з CREDO також поділився єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії:

«Прекрасні враження! Просто чудові! Хода вирушила від храму Христа Царя – було близько 5 тис. людей і ще приєднувалися люди дорогою, вражаюче!

Треба розуміти, що сім’я, яка завжди перебувала у центрі суспільства, зараз потребує підтримки, бо це основа людства, стержень життя, починаючи від Адама і Єви, і якщо люди захочуть це змінити, то нароблять собі біди, і більше нічого. Тому ми за правду, але з любов’ю, без агресії, не хочемо накидати, як злий дух тепер робить, а хочемо ділитися радістю і любов’ю, нести добро.

Марш на підтримку сім’ї — це чудове дійство, яке мало на меті проповідування справжніх цінностей, але з любов’ю, добром і пошаною гідності людини».

DSC_2381DSC_2480


Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *