Допоможіть малесенькому Максимчикові врятувати серце!

383941835

По допомогу звертаються батьки немовляти Максима Годзюра з Наддвірнянського району Франківщини. Хлопчику немає й року, але він уже має досвід боротьби за власне право на життя.


У 2-місячному віці в дитинки проявилася рідкісна та важка хвороба серця. В обласній дитячі лікарні малюкові поставили діагноз: внутрішня вада серця – перехрещення судин.

"Швидкою" хлопчика відправили до Києва. У відділення кардiологiї та кардiохiрургiї лікарні "Охматдит" з'ясували, що мова йде про значно складніший діагноз: дилатацiйна кардiомiопатiя, дизфункцiя лiвого шлуночка, губчастий міокард.

Лікарі не давали прогнозів на життя Максимчика навіть на ближчі дні. Втім, хлопчик живе й досі, хоча стан його здоров'я залишає бажати значно кращого.

Батьки з'ясували, що хвороба сина лікується пересадкою серця. Однак таку операції ніхто не зробить, бо відсутні донори – вік дитини надто малий.

У Німеччині запропонували виростити штучне серце. Але ця процедура коштує близько $ 300 тисяч. Таких грошей у родини немає й близько.

Втішна для родини Годзюрів новина надійшла з Ізраїлю. Там повідомили, що володіють новим методом операції з відновлення серцевого м'язу, що не потребує пересадки всього органу.

Вартість цієї процедури відчутно менша за попередню – від $ 70 до 80 тисяч. Відтак, гроші зібрати стало більш реальним завданням. І це дає батькам немовляти величезну надію на порятунок Максима.

Тож вони просять усіх, хто має таку можливість, долучитися до шляхетної справи допомоги маленькій дитині. Це можна зробити за такими реквізитами:

Номер картки ПриватБанку: 4627081210585829

ПАТ КБ ПриватБанк

Номер рахунку: 29244825509100

МФО: 305299

ЄДРПОУ: 14360570

Годзюр Галина Миколаївна (мама Максима)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *