Допоможіть одужати 3-річному Вові!

383936518Відразу після свого народження Вова Гуменюк потрапив до реанімації, лікарі довго боролися за життя новонародженого хлопчика.


У чотири місяці Вові було зроблено операцію з видалення гемангіоми в тім'яній області, а в рік дитині був поставлений діагноз ДЦП.

Щоденні заняття стали способом життя для маленького Вови, фахівці масажу і ЛФК були частими гостями в будинку. У півтора року хлопчик навчився повзати по-пластунськи, на животі, з'явилися перші склади.

Цього літа Вова став робити спроби самостійно сісти, у словниковому запасі стало з'являтися все більше слів, почав багато повторювати.

Восени цього року хлопчика направили на обстеження в Харківський спеціалізований медико-генетичний центр, де у нього виявили порушення роботи лівої нирки. У Харкові батькам Вови порадили показати дитину хорошому імунологу.

Результати шокували маму і тата малюка -попередній діагноз був таким: імунодефіцит, дефіцит NK-cells, T-NK клітин у вигляді вродженої ННV-6 інфекції. Вові необхідний терміновий специфічний тривалий курс дорогого лікування, перший етап якого має проводитися противірусними препаратами, інтерферонами, а надалі – імуноглобулінами, під постійним контролем аналізів в лабораторіях Києва.

Також лікарі рекомендували і мамі Вови пройти курс лікування разом з сином, інакше лікування хлопчика буде неефективно.

Мама Вови звертається до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Приватбанка

5168 7553 8128 9285

Гуменюк Валентина Андріївна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *