Допоможіть врятувати 4-річну Єву з Прикарпаття

 

384039207Молоде подружжя із селища Кути на Прикарпатті благає про допомогу для їхньої 4-річної донечки Єви Петрук, повідомляє ТСН.

Єву може врятувати тільки трансплантація кісткового мозку.

Операцію готові зробити італійські лікарі, але за умови повної попередньої сплати 115 тисяч євро. Хвороба, яку лікарі виявили у 4-річної дівчинки рідкісна: із синдромом Костмана у світі народжується лише одна дитина на п'ять мільйонів, і більшість не доживає до року.

Кістковий мозок дитини не виробляє клітин, які відповідають за опірність організму, тобто організм Єви не здатен протистояти ані найменшій інфекції. Дівчинка постійно хворіє. Тож батьки ні до садочка її не водять, ні з дітьми на майданчику бавитися не дозволяють.

Без пересадки кісткового мозку на дівчинку чекає або важка форма лейкемії, або це буде така інфекція, яка призведе до фатальних наслідків.

Єву може врятувати трансплантація кісткового мозку виключно за кордоном, оскільки рідні її донорами бути не можуть. МОЗ сказало батькам, що цього року грошей виділити не може, хіба що наступного. Але до цього часу дитині ще треба дожити.

Життя Єви Петрик, за словами лікарів, рахується днями. Фатальною для дівчинки може стати вже ця осінь, коли із холодами неминуче прийдуть нові хвороби.

Реквізити для допомоги: Номер картки "Приватбанку" 5168 7572 5913 5673 отримувач – Петрук Олена Юріївна Мобільний телефон мами Єви – 097 825 68 36

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *