Допоможіть врятувати 5-річного Максимка!

Хабаля Максим народився з вродженою вадою сечовивідної системи – двобічний гідронефроз 3 ст.383936514
В віці 4 місяці Максиму зробили першу операцію в Інституті урології АМН України (клініка дитячої урології) на ліву нирку резекція лоханочно-сечового сегмента та верхньої третини сечовода, накладений пієлоуретростамоз. Через 6 місяців зробили операцію на праву нирку, проте нажаль нирку врятувати не змогли – все закінчилось видаленням правої нирки.

"Через рік нам довелось зробити ще одну термінову операцію з видалення пахової грижі. Життя мого сина під постійним контролем лікарів, кожного місяця ми повинні здавати аналізи сечі та крові аби контролювати функціональні показники єдиної лівої нирки. Кожний рік ми робимо планове обстеження в лікарні", – розповідає мама хлопчика.

Проте останнє з обстежень дало не втішні результати. Видільна функція нирки порушена, стінки критично витонченні, на даний момент встановлений діагноз гідронефроз єдиної лівої нирки 4 стадії. На даний момент нирка гігантського розміру, займає більшу частину порожнини тіла маленького Максимка. Українські лікарі ставлять питання про пересадку нирки та не дають втішних прогнозів, адже залишилась єдина нирка.

"Поки моя дитина усіма силами справляється без гемодіаліза, проте резерви маленького організму не безмежні", – каже мама хлопчика.

Щоб врятувати дитину родині потрібна назбирати чимало коштів, але за тривалі роки боротьби за дитяче життя, родина вичерпала всі свої заощадження! Тож тепер вимушена звертатися до небайдужих людей по допомогу.

Тел. Мами Євгенії 0967480856

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 29244825509100

МФО 305299

ЕРДПУО 14360570

Хабаль Є.О:

№ 5168757240017386,

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *