Двоє братиків Ілля і Женя потребують допомоги!

 

383829897Одразу після народження братам знадобилася інтенсивна терапія та хлопчики були на штучній вентиляції 1,5 місяці. Потім проходили лікування у відділенні патології новонароджених, виписані з діагнозом: перинатальне гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, синдром вегетативних порушень, підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, судомний синдром в гострому періоді.

Батьки не опускали рук і почали шукати можливості, щоб дати дітям потрібну реабілітацію і станом на сьогоднішній день у одного з братів діагноз: пірамідна недостатність, переважно в ногах, еквінусна установка стоп, затримка мовленнєвого розвитку, збіжна косоокість.

У іншого – ДЦП, спастична диплегія. Затримка психічного та мовленнєвого розвитку. Епілептичний синдром у вигляді генералізованих міоклонічних припадків.

Та після реабілітації у Трускавці хлопчики роблять чималі успіхи. Так один з братиків почав говорити спочатку окремі слова, а з часом почав будувати речення. Дуже покращився розумовий розвиток. Почав сидіти з витягнутими ногами без підтримки до 5 хв самостійно. Почав стояти біля опори та з невеликою страховкою ходити приставним кроком біля ліжечка. Зараз намагається навчитися повзати та ходити на колінах. Інший малюк намагається не відставати від братика.

"Наша родина звертається до Вас з проханням допомогти, оскільки, всі кошти які були отримані нами на дітей від держави та всі наші заощадження були використанні на оплату курсів реабілітації", – звертається до небайдужих людей мама братиків.

Реквізити для допомоги:

Банк отримувач: АТ "Ощадбанк"

Код банку (МФО) 322669

Отримувач Науменко Ірина Михайлівна

Ідентифікаційний

податковий код 2741209084

Розрахунковий рахунок 26253500370831

Код ЄДРПОУ 09322277

Транзитний рахунок 29246002301066

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *