У 4-річної Єви Петрук з Прикарпаття рідкісна хвороба знищила імунітет

567521_w_300Родина 4-річної Єви Петрук з села Старі Кути Косівського району Івано-Франківської області має зібрати 115 тисяч євро для її лікування.

Дівчинка має рідкісний синдром Костмана. Він повністю знищує імунітет, з ним не живуть більше року.

Про це інформує Українська біржа благодійності.

"Єдиний порятунок Єви – трансплантація кісткового мозку від нерідного донора. Зробити її можна лише закордоном за 115 тисяч євро. Навіть ті невеликі кошти, що вдається заробити й зібрати родині, зараз витрачаються на поточне лікування. Відсутність імунітету призводить до постійних інфекційних ускладнень. Дівчинка хворіла пневмонією, бронхітом, гнійним отитом, мала безпричинні гарячки", – йдеться у повідомленні.

Про хворобу батьки дізналися, коли у дівчинки піднялася температура під сорок, дитина стала жовтого кольору.

"Батьки звернулися до лікаря, який спочатку сказав, що це лейкемія. Страшний діагноз не підтвердився. Аби встановити справжній, знадобилося чотири місяці. Однак він виявився не менш страшним – синдром Костмана. Цей синдром виявляють у одного з 5 мільйонів новонароджених. Медики кажуть, що лікування дороговартісними препарати ефекту не дасть, а хвороба призводить до фатального кінця. Єдиний вихід – пересадка від нерідного донора".

В Україні операції з трансплантації неможливі. Єву готова прийняти клініка у Вероні.

"Батьки у розпачі, просять всіх небайдужих допомогти. Їм вже вдалося зібрати більше 15 тисяч доларів, але до справжнього порятунку ще далеко. Давайте усім світом дамо цій дівчинці шанс на життя, на радість, на щастя", – повідомляє благодійний фонд.

Допомогти Єві можна, перерахувавши гроші:
МБФ "Українська Біржа Благодійності"
ЕДРПОУ 38005762
Р/р 2600630669802
МФО 305749 м. Київ

Центральне відділення

ПАТ "Банк Кредит Дніпро"

Призначення платежу: благодійна допомога проект "Ще одна, але унікальна".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *