Про покликання до священства, до богопосвяченого життя і до подружжя говорили у Римі

П’ятдесят делегатів, відповідальних за душпастирство покликань, з 22-ох країн Європи, зустрілися у Римі з 4 по 7 червня на Симпозіумі, який був організований Радою Єпископських Конференцій Європи, на тему: «Розмовляли між собою про те, що сталось».

 

Питання і перспективи після Синоду. Три дні молитви, свідчень та роздумів про покликання до священства, до богопосвяченого життя, до подружжя у світлі Синоду на тему молоді та апостольської адгортації «Христос Живий».

Важливим моментом Симпозіуму була аудієнція з Папою Франциском, який у своєму слові пригадав учасникам що покликання: «це не прозелітизм. Не потрібно шукати нових союзників для цього клубу. Ні! Праця у ділянці покликань має рухатися в напрямку розвитку, про який Бенедикт XVI у виразний спосіб сказав: розвиток Церкви має відбуватися через залучення, але не через прозелітизм».

Більш детальніше:

На закінчення Симпозіуму учасники обрали на другий мандат (терміном на три роки) о. Еміля Парафінюка з Польської Єпископської Конференції, Координатором Служби Європейських Покликань (European Vocations Service), якому будуть допомагати у його служінні о. Мікеле Джанола з Італійської Єпископської Конференції, якого потвердили на посаді віце-координатора та сестра Елейн Пенріц з Англійської Єпископської Конференції, на посаді нового віце-координатора.

Українська Греко-Католицька Церква була представлена на Симпозіумі о. Ігорем Бойком, заступником Голови Патріаршої Комісії у справах духовенства  УГКЦ, Ректором Львівської духовної семінарії Святого духа та директором Школи біоетики УКУ, який розповів учасникам про ситуацію в Україні, діяльність нашої Церкви, про покликання та працю з молоддю.

Переглянути фото Симпозіуму за цим посиланням:

Інформацію надав о. Ігор Бойко, УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *