Робоча зустріч працівників Комісії у справах родини з єпископом-помічником Івано-Франківським

IMG_22966 жовтня 2015 р. Б. у приміщенні Архиєпархіального управління Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ відбулась робоча зустріч працівників Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії з єпископом-помічником.

У зустрічі взяли участь єпископ-помічник Івано-Франківський Кир Йосафат (Мощич), голова Комісії УГКЦ у справах родини ієрей д-р Богдан Тимчишин, голова Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії ієрей Василь Чорній, заступник голови комісії ієрей ліц. Юрій Прилепський, лікар акушер-гінеколог при комісії п. Галина Гвоздецька та аніматори Івано-Франківського осередку Міжнародного реколекційного руху "Подружні зустрічі" п. Олег та п. Світлана Карпови.   

На початку зустрічі о. Богдан розповів про роботу комісії на рівні УГКЦ та поділився планами роботи на 2016 рік. Опісля о. Юрій розповів про діяльність Комісії у Івано-Франківській Архиєпархії у 2015 році та про заплановані заходи на 2016 рік як також представив, як духівник, роботу руху "Подружні зустрічі".  Владика вислухавши доповідачів вніс певні корективи, подав пропозиції, висловив побажання, а відтак всі присутні отримали архиєрейське благословення на плідну працю. 

 

п. Галина Гвоздецька

лікар акушер-гінеколог

Комісії у справах продини

Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ 

IMG_2297IMG_2298

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *