Сім’я: особливості сьогодення

Сім’я – це спільнота найрідніших осіб, спільнота любові та взаємопаваги, спільнота, в якій можна знайти захист та підтримку. Кожен з нас закладає в розуміння сім’ї щось особисте та сокровенне, свій життєвий досвід, переживання та почуття.  А що сім’я означає для Вас? Відповіді на це запитання ми шукатимемо на нашій дискусійній зустрічі «Сім’я: особливості сьогодення», яку організовуємо з нагоди святкування 20-річчя Інституту родини та подружнього життя.

Інститут родини та подружнього життя – структурний підрозділ Українського Католицького Університету, науково-освітнє середовище покликане досліджувати, розвивати та поширювати вчення Католицької Церкви про шлюб та сім’ю.

Заснований Інститут родини та подружнього життя у 1998 році з ініціативи о. д-ра Михайла Димида, ректора Львівської Богословської академії та д-ра філософії Юрія Підлісного.

Місія Інституту: формувати сімейну культуру і поширювати сімейні цінності шляхом проведення досліджень і популяризації їхніх результатів,  навчання та розвитку активних громадян, політиків, лідерів на засадах християнських моральних цінностей.

З великою приємністю запрошуємо Вас на святкування 20-річчя Інституту родини та подружнього життя.

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *