Словаччина: конституційна поправка за захист подружжя

 

us11 вересня 2014 р. у Словаччині вступила в дію поправка до Конституції цієї республіки, в якій ідеться про захист подружжя у його дотеперішній класичній моделі. Припис скерований на юридичний захист зв’язку чоловіка й жінки, аби його суспільної ролі не применшувано.

Поправка, яку словацький парламент ухвалив 4 червня ц. р., це тільки два, однак надзвичайно важливі речення: «Подружжя це єдиний у своєму роді зв’язок чоловіка й жінки» та «Словацька Республіка всебічно захищає подружжя і підтримує його благо». Це, як підкреслює посол і лава християнських демократів (KDH) Ян Фігель, велика перемога захисників життя і родини, а також і здорового глузду більшості послів лівої, керівної партії Smer, з якою був можливий компроміс.

За найновішими даними, аж 82% словаків виразили задоволення від того, що цю поправку ухвалили. «Я радий, — додає Фігель, — що Словаччина долучилася до тих нечисленних країн ЄС, у яких подружжя і родина посідають незмінне, чільне місце серед традиційних цінностей». CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *