Проект т.зв. «права на аборт» – відкинуто

thumb_european_parliamentЛише дев’ятьма голосами Європарламент відкинув проект резолюції, який складається з річного звіту на тему рівності між жінками і чоловіками в Європейському Союзі, авторства Інес Зубер.

Проти проголосувало 298 депутатів Європарламенту. Не прийняли вони також альтернативну резолюцію, яку запропонувала Європейська народна партія.

У середу, 12 березня, Європарламент голосуватиме за резолюцію з полегшення вільного пересування працівників (рапорт Едіт Бауер). У разі її прийняття для усіх держав-членів ЄС стане директива. Таким чином лобі ЛГБТ хочуть скористатися директивою в Європейському Парламенті, щоб змусити країни, які захищають натуральне подружжя, визнати партнерські зв’язки і гомо-шлюби, і тим самим добитися визнання документів про цивільний стан виданих в інших країнах ЄС, у тому числі й документів, які підтверджують подружжя, усиновлення чи зміну статі. Кожна країна незалежно від змісту свого внутрішнього законодавства буде змушена визнати пару гомосексуалістів за подружжя, які отримали такий документ в Іспанії або Англії, а відмова прийняти такий «шлюб» буде актом дискримінації.

Інститут родини та подружнього життя

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *