Сімейні дисфункції

 

539wСтатистика США свідчить про тривожну тенденцію: 30% молоді (майже 25 мільйонів) залишаються жити разом з батьками, і не бажають залишати батьків, розпочинати самостійне життя та укладати власне подружжя. Існує проблема працевлаштування для молоді, яка закінчила професійний коледж чи вищий навчальний заклад, і перед ними стоїть проблема виплачувати «борги за студентськими позиками».

У Великобританії 15% молоді віком від 25 до 34 років залишається проживати разом з своїми батьками. Загальний показник по 28 країнам Європи — 6% молоді залишається проживати разом з своїми батьками.

Чим обумовлена ця тенденція? Відсутність робочих місць для молоді, борги по студентським позикам на навчання, висока вартість життя, спроба зекономити кошти підчас навчання у коледжі, зріст вартості іпотеки й спад реальних доходів населення.

У таких умовах батьки покликані дбати підготовку своїх дітей до самостійного життя: змогти провести емоційні особові кордони у стосунках, дати можливість молоді самостійно планувати своє життя, стимулювати дітей до активного громадянського життя.

Інститут родини та подружнього життя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *