Спосіб дії спіралі – абортивний! Як діють пігулки смерті?

vnutrimatochnaja-spiral-ili-mini-abort_2Використання гормональної контрацепції, а також спіралей супроводжується смертю вже зачатого ембріона. Застосування цих засобів рівнозначне аборту, лише більш цинічному та лицемірному, оскільки «операція» виглядає «безкровною», а люди, котрі її зробили, вважають себе незаплямованими вбивством. 

Як діють пігулки смерті?  

Ефективність пігулок обумовлена кількома механізмами. 

1. Придушення овуляції 

2. Зменшення рухливості сімені 

3. Абортивний ефект, котрий полягає в порушенні здатності внутрішньої стінки матки прийняти запліднену яйцеклітину, що призводить до загибелі вже зачатого ембріону. 

Абортивний ефект спрацьовує приблизно у 10% випадків. 

При використанні гормональних контрацептивів із низьким вмістом гормонів зростає ймовірність зачаття. 

Спіраль 

Спосіб дії спіралі — абортивний! 

При наявності внутрішньо маткової спіралі зачаття все ж відбувається, як показують ранні тести на вагітність. Однак спіраль не допускає імплантації дитини в матку, тож вона помирає, найчастіше у віці 7-10 днів. 

Оскільки зачаття відбувається ще за два тижні до менструації, а спіраль позбавляє дитину життя найчастіше в цей період, у жінки, все ж таки, з’являється кровотеча, і вона думає, що вагітною не була, хоча якраз навпаки. Але позбавити життя дитини в старшому або молодшому віці (6 днів або 3 місяці) — це одне і те ж. 

Чи можна збудувати щастя на крові? 

Іноді в процесі боротьби за життя дитині, все ж таки, вдається вжитися в матку, і у матері немає менструації. Спіраль намагається відторгнути дитину з матки і після її імплантації. І в такому разі не можна робити аборт! Спіраль не викликає народження дефектної дитини. 

Презерватив — не врятує 

Використання презервативів не захищає від зараження вірусом папіломи, який викликає рак матки.

Американський національний інститут здоров’я, заява щодо раку шийки матки, 1996 

Презервативи — ненадійний захист від СНІДу. Латекс, з якого виготовляються презервативи, має пори розміром 5 мікрон, а голівка сперматозоїда має в діаметрі 3 мікрона, вірус імунодефіциту людини має розмір 0,1 мікрона, збудник сифілісу має 1,5 мікрона, збудники гонореї — 0,5 мікрона, вірус герпесу — 0,3 мікрона. За даними американських вчених, ризик зараження СНІДом при використанні презервативу складає більше 31%. Тому Міністерство медичної промисловості США зобов’язало виробників презервативів розміщувати на упаковці попередження про їхню неефективність. Тепер у США, на автоматах в яких продаються презервативи, стоїть попередження: УВАГА! Презервативи не захищають вас від сніду! 

Тож організації і люди, які рекламують презервативи як захист від СНІДу, дезінформують людей і піддають їх небезпеці. 

Жоден із сучасних видів контрацепції не дає 100-відсоткової гарантії. 

60-70 % абортів здійснюються після використання контрацептивних засобів. 

Навіть якщо запобіжні засоби не мають абортивного характеру, їхнє використання може призвести до: 

— зачаття небажаної дитини; 

— як наслідок — дітовбивства. 

Таким чином контрацептивне мислення не має морального виправдання. 

Що ж врятує? 

Порятунок — у любові до дітей. Не треба боятися дітей. Заради дітей варто йти на жертви. І тому, незважаючи на те, як відбулося зачаття, незважаючи на обставини, на те, бажана дитина чи неочікувана, здорова вона чи хвора, 

Полюби її та дозволь їй жити!  

Порятунок — у природному плануванні сім’ї, яке базується на спостереженні за своїм організмом. Методика є абсолютно безпечною та безкоштовною. Пізнавши свій організм, жінка може у повноті зрозуміти свою жіночу сутність і керувати плідністю, приймаючи відповідальні рішення. 

Порятунок у тому, щоб берегти дошлюбну цноту та шлюбну вірність, оскільки людина не має права реалізовувати свій статевий потяг за межами шлюбу, який є Святим Таїнством. 

Секс поза шлюбом не лише калічить долі, але й часто закінчується дітовбивством. Інститут родини і подружнього життя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *