В Італії лікарі все частіше відмовляються проводити аборти

medical-malpractice-2Рада Європи зробила Італії зауваження за те, що в країні дуже багато лікарів відмовляються від проведення абортів. Зауваження стало відповіддю на скаргу, подану недержавною організацією International Planned Parenthood Federation European Network, яка зазначає, що не завжди реалізується право італійок на аборти, гарантовані законом.

Як зазначає організація, в Італії більше 70% лікарів відмовляються від проведення абортів.

«Сьогодні на лікарів тиснуть, щоб вони не керувалися своїми переконаннями. Згідно з італійським законодавством, жінка має право на проведення аборту, але водночас порушуються права інших людей», — зазначила Паола Річчі Сіндоні, президент асоціації «Наука і Життя».

«Мені здається, що в Європі домінує антропологічний погляд — поважають права одних людей і нехтують правами інших. З юридичної точки зору, це помилково, оскільки всі рівні перед законом. Лікар, якому совість не дозволяє зробити аборт — це не людина, яка не бажає працювати, як це часто намагаються представити, але людина, яка керується своїми цінностями. Його право має поважатися так само, як і права інших людей», — зазначила Паола Річчі.

Впродовж останніх років кількість лікарів і медсестер, що висловлюються на захист життя в Італії, значно збільшилася. За деякими даними, в 2005 році 58,7% медичних працівників заявили про небажання проводити аборти, зараз число таких медпрацівників перевищило 70%. Інститут родини та подружнього життя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *