У Франківську пройшов Марш за життя і сімейні цінності

qBM0WnREC9QСьогодні, 23 березня в Івано-Франківську пройшов Марш за життя та сімейні цінності.

Сотні франківців, представників релігійних та молодіжних організацій, духовенство і влада пройшли середмістям Франківська, щоб звернути увагу на цінність людського життя від самого зачаття  та закликати усіх українців докласти максимум зусиль для захисту життя кожної ненародженої дитини, інформує кореспондент Бліц-Інфо

Як розповів організатор ходи, заступник християнського руху за життя, Мирослав Возняк, цей захід проводять щоб звернути увагу всіх на проблему узаконеного дітовбивства.

"Зараз таку статистику не ведуть, проте ще у радянському союзі офіційно проводилося 1 млн. 200 тис. абортів на рік. І не думаю, що зараз цифри дуже змінилися. Ми повинні стати на захист життя. Є приклад Польщі, Ірландії де офіційно заборонені аборти і вони процвітають. Проте це проблема всього народу і передусім влади ,яка повинна забезпечити гідний рівень життя для одиноких матерів", – пояснив Возняк.

У свою чергу міський голова Руслан Марцінків запевнив, що прийшов на цей захід, щоб підтвердити свою позицію стосовно захисту традиційних сімейних цінностей.

"Нам дуже важливо іти в Європу, але Європу християнську і сімейних цінностей. Ми з Митрополитом Володимиром говорили про це. З їхнього боку Владика ініціював ,що буде брати участь у охрещенні дітей тих жінок, які відмовляться від абортів, а місто у свою чергу фінансово підтримуватиме їх", – пообіцяв міський голова. 

Учасники пройшли ходою середмістям Франківська. Біля Меморіального скверу всі спільно помолились за захисників України і їх батьків, які дарували їм життя. А вже на Вічевому майдані учасники маршу спільно помолились за дар життя.

Як зауважив Владика Йосафат: "ми пройшли цим маршем не проти когось, а за збереження життя і традиційну сім'ю".

IMvfjbw56a8 ZqZATNCpS4Q ttkb1eiCj3k

Більше фото ТУТ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *