У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ АРХІЄПАРХІЇ ВІДБУЛИСЬ РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ДРУЖИН СВЯЩЕНИКІВ

IOIOIOIOIO28 березня 2015 р. Б., з благословення Високопреосвященнішого Архієпископа і Митрополита Кир Володимира (Війтишина), з ініціативи молитовної спільноти дружин священиків «Голос Марії» та за участі Комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, у приміщенні Івано-Франківського Богословського Університету ім. св. Івана Золотоустого, вперше відбулися  реколекції для дружин священиків Івано-Франківської Архієпархії, в яких взяли участь 35 їмостей.

Тема реколекцій: “Роль їмості в сім’ї, Церкві і суспільстві”.

Розпочалася зустріч Божественною Літургією в каплиці Св. Йосафата, яку очолив о. Роман Влашин (реколектант), о. Василь Чорній ( голова Комісії у справах родини) та о. Ярослав Рожак. Під час Літургії всі бажаючі мали змогу приступити до Святих Таїнств Сповіді і Причастя.

У своїх духовних науках о. Роман Влашин наголосив на особливій місії дружини священика в сім’ї (дбати про добре виховання дітей, створення домашнього затишку, адже сім’я – це основне місце виховання і формування дітей), в Церкві (допомогти реалізувати стратегію розвитку УГКЦ 2020 “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом ”) та в суспільстві (бути завжди поруч зі своїм чоловіком, бути його підтримкою і допомогою) . Основними рисами їмості повинні бути скромність і простота, бо це ті риси, які прикрашають кожну жінку.

Наприкінці зустрічі присутні добродійки мали змогу дати о. Роману свої запитання стосовно різноманітних сфер духовного, сімейного та церковного життя, на які отримали вичерпні і розгорнуті відповіді.

Закінчився день духовних віднов спільною подячною молитвою та молитвою Митрополита Андрея Шептицького за родину, яку зачитав о. Василь Чорній.

Під час зустрічі панувала тепла, дружня атмосфера, тому всі повернулися до своїх домівок з духовним піднесенням, душевним спокоєм і великим запалом працювати і допомагати своїм чоловікам оживляти свої парафії і сумлінно виконувати своє покликання.

Ольга Рожак, учасниця реколекцій

UIUIUIUIUIUIКЕКЕКЕКІВАП (1)IOIOIOIOIO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *